Banner Maker


Griffinovi online česky

Seriál Family Guy, neboli Griffinovi je seriál z americké produkce, jehož autorem je Seth MacFarlane. Seriál Griffinovi popisuje příběhy rodiny Griffinových z vymyšleného města Quahog, které se nalézá na Rhode Islandu. Poprvé se Family Guy dostal na televizní obrazovky roku 1999, kdy jej vysílala televize Fox,

Simpsonovi online ke shlédnutí zdarma

Simpsonovi (angl. The Simpsons) je americký animovaný seriál vytvořený režisérem Mattem Groeningem v produkci Jamese L. Brookse pro televizi FOX. Celému fenomenálnímu americkému seriálu dala jméno rodinka žlutých postaviček - Simpsonových. Na televizních obrazovkách se poprvé objevili už v dubnu 1987. Nějakou dobu však nešlo o typický seriálový díl, jak to zná většina z nás, ale o pár minut trvající skeč v Tracey Ullman´s Show. Tam Simpsonovi vydrželi následující 3 roky avšak za celkového počtu necelých třiceti skečů (dílů).


Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Cool Seriály

 
 

5. série (18)

S05E01 Stewie miluje Lois

Když Lois spraví Stewiemu oblíbeného medvídka, obrátí se jeho vztah k ní o 180 stupňů… Americký kultovní animovaný seriál

Ke stažení na eDisk.czS05E02 Fotr Tucker

Peterova matka opustí jeho otce a chce si na stará kolena ještě něco užít. Seznámí se s hlasatelem Tomem Tuckrem. Tom se okamžitě vžije do role Peterova otce…

Ke stažení na eDisk.czS05E03 Zlo přichází do Quahogu

V Quahogu je otevřeno obří obchodní centrum. Malé podniky krachují a i Peter přijde o místo v pivovaru. V centru ale začne dělat kariéru Meg… Americký kultovní animovaný seriál (2006)

Ke stažení na eDisk.czS05E04 Zachraňte vojína Briana

Chris podlehne vábení náborářů a chce vstoupit do armády. Brian se vydá do verbířského střediska, aby vojákům řekl své. Než stačí cokoli říct, stane se sám vojínem…

Ke stažení na eDisk.czS05E05 Hloupá, až se tají dech

Brian má novou přítelkyni, je to sexbomba, ale bohužel totálně hloupá. Stewie to chápe jakou velkou příležitost… Americký kultovní animovaný seriál (2006)

Ke stažení na eDisk.czS05E06 Do uší ne!

Lois se nabídne, že bude u Chrise na škole učit sexuální výchovu. Škola však dá po nátlaku rodičů přednost reverendu Kirkwoodovi, který hlásá abstinenci… Americký kultovní animovaný seriál (2006)

Ke stažení na eDisk.czS05E07 Ženský svět podle Petera

Peter se zamiluje do filmů pro ženy a rozhodne se jeden natočit. Do města se vrátí Olivie, Stewieho bývalá partnerka. Stewie se jí chce za stará příkoří pomstít, ale zaskočí ho láska… Americký kultovní animovaný seriál (2006)

Ke stažení na eDisk.czS05E08 Zamilovaná Meg

Brian se ze soucitu nabídne, že doprovodí Meg na školní ples. V opilosti se s ní začne líbat. Meg, kterou nikdo nechce, se do Briana zamiluje a začne ho pronásledovat… Americký kultovní animovaný seriál (2006)

Ke stažení na eDisk.czS05E09 Ruperte, kde jsi?

Stewie pohřešuje oblíbeného medvídka Ruperta a vydá se ho s Brianem hledat… Americký kultovní animovaný seriál (2007)

Ke stažení na eDisk.czS05E10 Peter a jeho otec

Meg chce uspořádat velkou narozeninovou oslavu a Peter začne akci organizovat. Stejně jako všechno ostatní, co Peter dělá, se i tahle party ošklivě zvrhne… Americký kultovní animovaný seriál (2007)

Ke stažení na eDisk.czS05E11 Život snědého playboye

Chrise šikanuje nový kluk, který také začal rozvážet noviny a chce ho vytlačit ze čtvrti. Peter se vrátí do dětství, kdy byl také terčem posměchu… Americký kultovní animovaný seriál (2007)

Ke stažení na eDisk.czS05E12 Letiště ´07

Quagmire je vyhozen z místa, protože jeho vinou málem spadlo letadlo. Peter vymyslí plán, jak z něj udělat hrdinu, aby práci získal zpět… Americký kultovní animovaný seriál (2007)

Ke stažení na eDisk.czS05E13 Peter, Bill, Lois a ti druzí

Peter se spřátelí s bývalým prezidentem Clintonem. Jeho kouzlu propadne i Lois… Americký kultovní animovaný seriál (2007)

Ke stažení na eDisk.czS05E14 Peterova žrádelna

Lois najde pod kobercem starou minci a za peníze, které za ni dostane, se Peter rozhodne otevřít restauraci. Podnikání se moc nedaří. Pak ale Joe nabídne, že bude k Peterovi chodit se svými přáteli… Americký kultovní animovaný seriál (2007)

Ke stažení na eDisk.czS05E15 Kluci pláčou

Při návštěvě kostela se Stewie přecpe hostiemi a pozvrací se. Věřící si myslí, že je posedlý ďáblem, a chtějí se pustit do vymítání… Americký kultovní animovaný seriál (2007)

Ke stažení na eDisk.czS05E16 Kam s ním?

Škola v Quahogu přijde o dotace a musí šetřit. Ředitel rozhodne, že vyloučí nejhloupějšího žáka, a tím je Chris… Americký kultovní animovaný seriál (2007)

Ke stažení na eDisk.czS05E17 Ať žije korupce

V Quahogu se volí nový starosta. Kandiduje i Lois. I když slíbila, že bude bojovat s korupcí, jakmile vyhraje, podlehne svodům úplatků… Americký kultovní animovaný seriál (2007)

Ke stažení na eDisk.czS05E18 Mladí a divocí

Sukničkář Quagmire vypráví chlapům o svých zážitcích a všichni začnou litovat, že už nejsou mladí a svobodní… Závěr amerického kultovního animovaného seriálu (2007)

Ke stažení na eDisk.cz