Banner Maker


Griffinovi online česky

Seriál Family Guy, neboli Griffinovi je seriál z americké produkce, jehož autorem je Seth MacFarlane. Seriál Griffinovi popisuje příběhy rodiny Griffinových z vymyšleného města Quahog, které se nalézá na Rhode Islandu. Poprvé se Family Guy dostal na televizní obrazovky roku 1999, kdy jej vysílala televize Fox,

Simpsonovi online ke shlédnutí zdarma

Simpsonovi (angl. The Simpsons) je americký animovaný seriál vytvořený režisérem Mattem Groeningem v produkci Jamese L. Brookse pro televizi FOX. Celému fenomenálnímu americkému seriálu dala jméno rodinka žlutých postaviček - Simpsonových. Na televizních obrazovkách se poprvé objevili už v dubnu 1987. Nějakou dobu však nešlo o typický seriálový díl, jak to zná většina z nás, ale o pár minut trvající skeč v Tracey Ullman´s Show. Tam Simpsonovi vydrželi následující 3 roky avšak za celkového počtu necelých třiceti skečů (dílů).


Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Cool Seriály

 
 

4. série (30)

S04E01 Na sever Serverní linkou

Severní linkou Peter tráví s Lois druhé líbánky. V hotelovém pokoji se mu dostane do rukou nový film Mela Gibsona, který by podle Petera neměl nikdo spatřit.

Ke stažení na eDisk.czS04E02 Škola základ života

Na Chrisovu školu nastoupí jako učitel Brian a je mu přidělena nejhloupější třída. Chris dostane novou sexy učitelku, do které se bezhlavě zamiluje.

Ke stažení na eDisk.czS04E03 Jak se proslavit

Peter má pocit, že každý se už něčím proslavil, jen on pořád nic. Po několika marných pokusech se mu to konečně povede, ale nic není zadarmo.

Ke stažení na eDisk.czS04E05 Manželské šarády

Loretta se spustí se známým proutníkem a rozejde se se svým mužem. Peter však ví, kdo je tajný milenec, a začne spřádat plány na pomstu.

Ke stažení na eDisk.czS04E06 Rádoby génius

Lois chce udělat Peterovi radost, a tak jej nechá vyhrát v Kvízu kvízů. Peter zpychne a nechá si udělat test inteligence. Ten ale odhalí krutou pravdu… Americký kultovní animovaný seriál (2005)

Ke stažení na eDisk.czS04E07 Brian na ženění

Brian vyhraje reality show Děvče na vdávání. Odmítá ale připustit, že šlo o hru, protože jeho city jsou opravdové.

Ke stažení na eDisk.czS04E08 8 Pravidel k zakoupení mé dcery

Peter musí uhradit dluh v lékárně. V zoufalství nabídne Mortovi, že mu prodá svou dceru… Americký kultovní animovaný seriál (2005)

Ke stažení na eDisk.czS04E09 Útěk z vězení není sranda

Lois začne krást jako straka. Když ji Joe odhalí, je odsouzena na tři roky do vězení.

Ke stažení na eDisk.czS04E10 Vzor nectností

Lois si plní zakázaný sen z mládí a stává se modelkou… Americký kultovní animovaný seriál (2005)

Ke stažení na eDisk.czS04E11 Přátelství nade vše

Brian jde místo Lois na schůzku knižního klubu a pozná tam učitelku ze školy Jamese Woodse. Protože nikdo neví, kdo Woods byl, rozhodnou se školu přejmenovat… Americký kultovní animovaný seriál (2005)

Ke stažení na eDisk.czS04E12 Robinson Peter

Peter při lovení ryb ztroskotá na opuštěném ostrově. Když se za dlouhou dobu vrátí domů, zjistí, že jeho místo v rodině zaujal někdo jiný… Americký kultovní animovaný seriál (2005)

Ke stažení na eDisk.czS04E13 Hon na bažanty

http://files.familyguy-online.webnode.cz/system_preview_200000007-693576a2eb/181120.jpg

Chris nastupuje na střední školu. Jak se vyrovná s tradičním honem na bažanty? Americký kultovní animovaný seriál (2005
Ke stažení na eDisk.czS04E14 Peterova televize

Peter začne bojovat proti cenzuře a založí vlastní televizi, která bude vysílat pořady tak, jak je příroda stvořila… Americký kultovní animovaný seriál (2005)

Ke stažení na eDisk.czS04E15 Brian se vrací do školy

Brian napíše článek do místních novin a nabídky na další spolupráci se začnou jen hrnout. Slibná kariéra se však zadrhne, když vyjde najevo, že Brian není až zas takový vzdělanec… Americký kultovní animovaný seriál (2005)

Ke stažení na eDisk.czS04E16 Stewie se nudí

Stewie se nudí a začíná zlobit. Podle učitelky ve školce je to tím, že mu chybí otec… Americký kultovní animovaný seriál (2005)

Ke stažení na eDisk.czS04E17 Zhubni nebo zhyň

http://media.skateboard.com.au/forum/images/118778-151721-lois-griffin_large%5B1%5D.jpg

Peter se na pravidelné prohlídce dozví, že je moc tlustý a měl by zhubnout. Odmítá si to však připustit… Americký kultovní animovaný seriál (2005)

Ke stažení na eDisk.czS04E18 Otec, syn a svatý Fonz

Petera přijede navštívit otec a vyčítá mu, že nedal Stewieho pokřtít a sám je špatný katolík. Peter se natruc rozhodne založit vlastní církev… Americký kultovní animovaný seriál (2005)

Ke stažení na eDisk.czS04E19 Swingující Brian

Peter nešťastnou náhodou přejede Briana. Ten se po návratu z nemocnice rozhodne užívat života plnými doušky… Americký kultovní animovaný seriál (2006)

Ke stažení na eDisk.czS04E20 Peterova sportovní kariéra

Peter se na školním srazu opije a před přítomnou fotbalovou hvězdou předvede skvělý únik na záchod. Záhy dostane nabídku stát se profesionálním sportovcem… Americký kultovní animovaný seriál (2006)

Ke stažení na eDisk.czS03E21 Nad dopisy diváků

Griffinovi si vyberou tři z námětů, které jim poslali jejich fanoušci, a příběhy natáčejí…

Ke stažení na eDisk.czS04E22 Nelítostný souboj

Stewie se opět nečekaně setkává se svým nenarozeným bratrem. Rozhoří se mezi nimi bratrovražedný boj o nadvládu nad dětským hřištěm… Americký kultovní animovaný seriál (2006)

Ke stažení na eDisk.cz


S04E23 Tajná aféra

http://quickshare2-download.vshosting.cz/data/_avi/91538/0.jpg

Meg získá místo sekretářky u starosty Westa a vznikne mezi nimi vztah. Náhodou na to přijde Brian, který chce starostu usvědčit z korupce… Americký kultovní animovaný seriál (2006)

Ke stažení na eDisk.czS04E24 Knihy pro dospělé

Peter není spokojený s erotickou knihou, kterou si koupil, a rozhodne se, že si napíše lepší… Americký kultovní animovaný seriál (2006)

Ke stažení na eDisk.czS04E25 Ženichu, polibte… Ženicha

Brianův bratranec chce uzavřít sňatek se svým přítelem. Jenže starosta jeho rozhodnutí nepodporuje… Americký kultovní animovaný seriál (2006)

Ke stažení na eDisk.czS04E26 Prokletí indiánského náčelníka

Peter vykope na zahradě lebku indiánského náčelníka a nedbá Brianova varování, že by neměl rušit klid mrtvého. A skutečně, v domě se začnou dít tajemné věci… Americký kultovní animovaný seriál (2006)

Ke stažení na eDisk.cz
S04E27 Jak přežít vloupání

Ke Griffinovým se vloupou zloději, a tak se před nimi zavřou v podkroví. Aby jim čekání na záchranu lépe utíkalo, vypráví Peter slavné historky jejich rodu.

Ke stažení na eDisk.cz
S04E28 Marná snaha o nápravu

Stewie se topí v bazénu a zjistí, že pokud by umřel, skončí v pekle. Aby unikl osudu, rozhodne se, že se polepší. Jeho povaha se však veškerým šlechetným snahám vzpírá. Až mu Brian neprozřetelně řekne, že on tlumí zlost alkoholem… Americký kultovní animovaný seriál (2006)

Ke stažení na eDisk.czS04E29 Kdo je můj otec

Stewie uvidí v televizi muže, kterému jako by z oka vypadl. Protože má už dlouho podezření, že Peter není jeho otec, rozhodne se neznámého vyhledat… Americký kultovní animovaný seriál (2006)

Ke stažení na eDisk.czS04E30 Báječné dobrodružství Stua a Stewieho

Stewie se setká se svým dospělým já a zjistí, že jeho budoucnost není ani zdaleka tak skvělá, jak si představoval… Americký kultovní animovaný seriál (2006)

Ke stažení na eDisk.cz